Okład kompres żelowy ciepło - zimno 10 cm x 10 cm

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 11,50 zł

Cena regularna:

11.50
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

Wyprzedane :(

Opis

Zimny ciepły okład żelowy

Okład zimno-ciepły wielokrotnego użycia 10x10cm Armedical.

Posiada osłonkę.

Bardzo szerokie zastosowanie.

Jako terapia ciepłem powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w miejscu działania, podniesienie temperatury tkanek, zwiększenie przepływu krwi oraz pobudzenie komórkowej przemiany materii, tym samym wpływając na procesy leczenia stanów zapalnych.

Jako terapia zimnem działa kojąco w przypadku bólów głowy, zębów. Sprzyja hamowaniu powstawania obrzęków w przypadku urazów (stłuczenia, skręcenia itp.).

Właściwości produktu:

Okład zimno-ciepły wypełniony jest niebieskim nietoksycznym żelem, spełniającym normę EN 71-3 gwarantując pełne bezpieczeństwo stosowania. Nie zawiera żadnych substancji toksycznych i metali ciężkich. Żel umieszczony jest w trwałej i odpornej na uszkodzenia przeźroczystej folii. Specjalny skład żelu gwarantuje jego miękkość i plastyczność nawet po zamrożeniu. Idealnie układa się do kształtów ciała. Wyrób jest wielokrotnego użytku.

Przeciwwskazania:

Okładu nie należy stosować w przypadku otwartych ran, kiedy zastosowano maści lub żele rozgrzewające.

Sposób przechowywania:

Przechowywać z dala od ognia, ostrych przedmiotów oraz w miejscu niedostępnym dla dzieci. Okładu nie należy poddawać bezpośrednio na działanie promieni UV.

Sposób konserwacji:

Myć ręcznie wodą z mydłem. Nie stosować wybielaczy, benzyny, rozpuszczalników, substancji żrących, nie chlorować.

Ostrzeżenia:

Jeżeli użytkownik ma lub miał jakiekolwiek przeciwwskazania użytkowania wyrobu, wynikające z jego wcześniejszych kontuzji/aktywności powinien przed zastosowaniem niezwłocznie skontaktować się z lekarzem lub specjalistą. Wyrób należy stosować tylko i wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem!

Okład zimno-ciepły jest zgłoszony do Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych jako wyrób medyczny kl. I, zgodnie z wymaganiami Ustawy o Wyrobach Medycznych z dn. 20.05.2010r. i Dyrektywy Medycznej 93/42/EEC. Wytwórca wyrobu medycznego ARmedical S.C. wystawił stosowną Deklaracje Zgodności CE.

Okład ciepły zimny żelowy

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl